Bylinky

Byliny jsou hnojeny koncentrovaně hnojivem VERMI green a je vidět, že toto hnojení je pro zdravý růst a velikost velice prospěšné. Co se týká chuti, je velice dobrá.

Aloe

Aloe je vytrvalá stálezelená jednoděložná s přízemní růžicí dlouhých dužnatých a na okraji řídceostnitých listů. Aloe na obrázku je přesazená a hnojena hnojivem VERMI green.

Bazalka

Bazalku považujeme za velmi chutné a výrazně aromatické koření. Je na seznamu léčivých bylin a může se použít při různých chorobách. Látky v ní obsažené podporují vylučování žaludečních šťáv, působí také proti plynatosti střev, podporuje chuť k jídlu, usnadňuje trávení. Působí také na dýchací cesty a ulehčuje odkašlávání. Zlepšuje také činnost ledvin, uklidňuje nervy a navozuje dobrou náladu.

Bazalka na obrázku je standardně zakoupena v supermarketu a následně přesazena do hnojiva VERMI green a zalévána. Z obrázku je vidět bohatost a velikost listů. Je standardně průběžně používána.

Stévie sladká

Je nazývána sladká tráva, je bíle kvetoucí světlomilná tropická rostlina.Původní oblast výskytu jsoutropické a subtropické oblasti Jižní a Střední Ameriky. Cení se jí kvůli jejím léčivým účinkům a hlavně kvůli vysoké sladivosti. Stevie jako sladidlo na rozdíl od cukru téměř nekalorická, nepřispívá k tvorbě zubního kazu a je vhodná i pro diabetiky.

Stevie sladká na obrázku je standardně zakoupena a následně přesazena do hnojiva VERMI green a zalévána. Je standardně průběžně používána.

Máta a meduňka